Fotowarsztaty z firmą Samsung

Tuż przed godziną 16, udałam się na ulicę Jana Kazimierza, na warszawską Wolę, gdzie w niepozornie wyglądającym magazynowym budynku, na III piętrze mieści się Studio Huśtawka.

To właśnie tu odbyły się fotowarsztaty, których organizatorem byli trzej niezwykle sympatyczni Panowie, Arek i dwóch Tomków z fotospacery.pl. oraz firma Samsung, która udostępniła wszystkim uczestnikom niezbędny sprzęt: aparaty, obiektywy, smartfony i tablety, z których jak się szybko okazało można zrobić naprawdę piękne zdjęcia i uzyskać niezwykłe efekty specjalne. Dodatkowe wsparcie zapewniały profesjonalne lampy studyjne, statywy oraz liczne rekwizyty.

2

Wśród modeli testowych znalazły się między innymi: Samsung Galaxy Camera™ Wi-Fi, Samsung Galaxy K ZOOM – SM-C115, NX Mini Smart Camera z obiektywem 9mm – aparat dostępny w różnych wersjach kolorystycznych. No i chyba ten, niewielkich rozmiarów kompakt podbił moje serce.

 

4  3

3-godzinna sesja warsztatowa obejmowała zarówno pracę z modelkami, fotografię małych przedmiotów, a także coś, co dla mnie było gwoździem programu – fotografię żywności. Kanapki, patery z owocami, ciasta, ciasteczka a nawet bajecznie kolorowe żelki okazały się niezwykle wdzięcznym tematem, nie tylko dla bloggerów płci żeńskiej.

5 6 SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES

Dwóm Tomkom i Arkowi, bardzo dziękuję za cenne wskazówki i rady. A ja, pełna nowych pomysłów zaczynam poszukiwania tego, co pozwoli mi na bardziej apetyczne pokazanie Wam moich kulinarnych fantazji.

 

Komentarze

2 odpowiedzi na „Fotowarsztaty z firmą Samsung”

  1. Awatar Szary Burek

    Oby więcej takich warsztatów, było naprawdę kreatywnie 🙂

    1. Awatar Asia

      oj tak! no i pomysłów od razu mam mnóstwo 😉

Co o tym myślisz?