Sobota w rytmie Nike+ Run Club

Local Run #NIEMARNUJZIMY to jeden z biegowych eventów zorganizowanych przez firmę Nike. Trzy grupy, w każdej dwóch pacemakerów, trzy tempa, jeden i ten sam dystans dla wszystkich. Punktualny start o 10:04 sprzed sklepu biegowego na Wybrzeżu Kościuszkowskim. Tym razem 7 km trasa podzielona na odcinki, na których czekały na nas niespodzianki. Pierwszą z nich była zabawa polegająca na przebieraniu nogami w miejscu i wirtualne podnoszenie temperatury z wyjściowych -10 do tropikalnych 40. Dawno nie zmęczyłam się tak przyjemnie 😉 Całość oczywiście poprzedzona stretchingiem.

nrc2

nrc3

Na kolejną atrakcję natknęliśmy się w Parku Marszałka Śmigłego… bałwan Olaf i przepyszne lody! Ot taki niecodzienny posiłek regeneracyjny zamiast bananów czy batonów energetycznych 😉 Naładowani pozytywną energią ruszyliśmy dalej, pod górę, po schodach, po płaskim też było.

nrc4

nrc6

Bieg zakończyliśmy przed Costa Coffee na Świętokrzyskiej, gdzie czekały już na nas rzeczy pozostawione przed sklepem, ot taki mobilny depozyt. Każdy z uczestników otrzymał kupon o wartości 20 zł do zrealizowania w dowolnej kawiarni Costa i bilet komunikacji miejskiej, by móc wrócić (lub nie) na miejsce startu, gdzie spora grupa pozostawiła samochód. Wow! Pomyślano o wszystkim!

nrc5

Podczas całego biegu towarzyszyła nam karetka pogotowia, której załoga czuwała nad naszym bezpieczeństwem. Na szczęście nikt z jej pomocy korzystać nie musiał.

Przyznam szczerze, że jestem pod ogromnym wrażeniem organizacji imprezy. Wszystko dokładnie przemyślane i zaplanowane. Takie akcje marketingowe to ja lubię 🙂

Udział w biegach NRC jest bezpłatny, obowiązują jednak wcześniejsze zapisy. Jeśli jeszcze ktoś z Was nie był, zachęcam!

 

 

Komentarze

Co o tym myślisz?