Kolorowy bieg „Wkręć się w kolorowanie”

Wczoraj Kaśka namówiła mnie na udział w drugiej edycji biegu „Wkręć się w kolorowanie”, którego sponsorem była firma Nessi.

Zarówno start jak i meta znajdowały się przed sklepem Wkręceni, na warszawskim Wilanowie. Ok godz. 19:30, po krótkiej rozgrzewce prowadzonej przez Olę i Gosię ruszyłyśmy w blisko 5-km trasę.

Każda z 14-nastu uczestniczek przed startem otrzymała opakowanie kolorowej kredy, którą na sygnał prowadzącej, rysowałyśmy po chodniku. Tematyka dowolna, grunt, aby było kolorowo. I było! Nie sądziłam, że taki powrót do czasów dzieciństwa, sprawi mi tak wielką frajdę. Totalnym szaleństwem okazały się ćwiczenia na plaży, które wbrew pozorom wcale nie były łatwe, gdyż wszędobylski piasek nieco wciągał i utrudniał przyjęcie prawidłowej i prostej sylwetki. Mieliśmy za to oryginalny i bezpłatny peeling.

run2

Na koniec każda z nas otrzymała skarpetki firmy Nessi, a trzy z nas dzięki konkursowi na najładniejszy kredowy malunek, stały się posiadaczkami kolorowych ledżinsów.

run3

Sporą niespodzianką okazała się także obecność TVP 1, która nagrywała nasze zmagania, dzięki czemu będziemy gwiazdami 😉 Relację możecie zobaczyć tutaj (początek 1:48)

Dziękuję wszystkim za fantastyczne towarzystwo, przyjemny bieg i świetną atmosferę, które tylko utwierdzają mnie w przekonaniu, że bieganie jest SUPER!

 

 

 

Komentarze

Co o tym myślisz?