Pakiet startowy na XXVI Bieg Niepodległości

Dziś odebrałam pakiet startowy na XXVI Bieg Niepodległości, który odbędzie się 11 listopada (a jakże by inaczej). To jeden z nielicznych biegów, gdzie pakiety wydawane są z tak dużym wyprzedzeniem.

Bez kolejek, bez problemów, bez stresu, że zapomniało się wydrukować formularza, albo co gorsza-nie zabrać go z domu czy biura. Tu formularz wypełnia się na miejscu.

W pakiecie koszulka, biała lub czerwona. Patriotycznie, zgodnie z ideą biegu. Wyboru należało dokonać podczas rejestracji na bieg. No i tu miłe zaskoczenie – podczas odbioru pakietu można bez problemu zmienić zarówno kolor jak i rozmiar koszulki! Koszulki w obu kolorach i we wszystkich rozmiarach wiszą na wieszaku. Można więc je dotknąć, a nawet przymierzyć czy oby wybrany przez nas rozmiar na pewno będzie pasował, bo z tym to różnie bywa. Niekiedy mam wrażenie, że co firma to inna rozmiarówka, a ponoć liczby nie kłamią. Oprócz koszulki w kopercie bezimienny numer startowy z wbudowanym chipem (są też dziurki na agrafki!), ulotka, książeczka o Rotmistrzu Witoldzie Pileckim, gazetka dla klientów banku (!!), plakat, worek depozytowy oraz oczywiście zestaw agrafek.

Nie pozostaje mi zatem nic innego jak pilnie trenować i czekać na 11 listopada.

Do zobaczenia na mecie 🙂

 

 

 

 

Komentarze

Jedna odpowiedź do „Pakiet startowy na XXVI Bieg Niepodległości”

  1. Awatar no
    no

    Jak to, nie dostalas puzzli?

Co o tym myślisz?