Pakiet na Orlen Warsaw Marathon już odebrany

No i pakiety na biegi odebrane 🙂

Jutro, tak rodzinnie biorę udział w marszobiegu na dystansie 4,6 km. Potraktowałam to jako doskonałą okazję, by wspólnie z rodziną aktywnie spędzić czas, tym bardziej, że nie będzie ani pomiaru czasu, ani limitu, więc potuptamy tak totalnie na luzie, choć z małymi elementami rywalizacji 😉 Fajne jest też to, że za udział w marszobiegu, nie pobierana była żadna opłata startowa. Wystarczyła jedynie rejestracja on-line. W pakiecie wprawdzie nie było numerów startowych, a takie rzeczy jednak cieszą, szczególnie dzieci, bo czują się wtedy „takie dorosłe”, ale były za to pamiątkowe koszulki, co cieszy chyba jeszcze bardziej.

W niedzielę z kolei odbędą się dwa biegi – prawdziwy maratoński i udawany maratoński. Ja biorę udział w tym udawanym, bo na dystansie 10 km. Na ten prawdziwy, przyjdzie jeszcze czas.

orlen2

Pakiet bardzo fajny – czerwony materiałowy worek, biała koszulka techniczna Asics, izotonik, numer i czipem, biuletyn oraz kupon rabatowy.

Hala Expo spora, chociaż nie było zbyt wielu wystawców. Na zakupy się nie nastawiałam, więc zupełnie mi to nie przeszkadzało, byli oczywiście maruderzy, co to narzekali, ale jak wiadomo – Polakowi się nie dogodzi 😉 Odbiór pakietów odbył się bardzo szybko i sprawnie.

Oby tylko w weekend nie padało 🙂

Do zobaczenia na mecie!

Komentarze

Co o tym myślisz?