Pakiet na Bieg Samsung Irena Women’s Run już odebrany

Dziś pierwszy dzień wydawania pakietów na niedzielny Bieg Samsung Irena Women’s Run. Obawiałam się kolejek, bo takie zazwyczaj są od pierwszych minut otwarcia punktu z pakietami, ale spotkało mnie miłe zaskoczenie, gdyż byłam jedyna 🙂 Podejrzewam, że w nieco późniejszych godzinach był zdecydowanie większy ruch.

Pakiety startowe bywają różne , począwszy od tych naprawdę minimalistycznych do super wypasionych. Ten uważam za bardzo fajny. Porządnie wykonany szary, materiałowy worek z nadrukiem do przechowywania rzeczy, a w nim biała koszulka o kobiecym kroju, batonik, dwa kupony rabatowe (szkoda jedynie, że z terminem ważności do 30 czerwca br), książeczka informacyjna z programem imprezy i trasą biegu, numer startowy (z dziurkami na agrafki! – taka mała rzecz a cieszy!), chipsy błonnikowe (które zjadłam niemalże na miejscu) oraz standardowo kilka ulotek.

Obsługa miła, uśmiechnięta i pomocna.

Główny sponsor biegu, firma Samsung  dała możliwość uczestniczkom, zaprojektowania za pomocą specjalnej aplikacji, własnego numeru startowego. Spersonalizowany numer można wydrukować na specjalnie do tego przygotowanych drukarkach podczas odbioru pakietu startowego. Tu także możemy liczyć na pomoc obsługi.

Nie pozostaje mi nic innego, jak tylko czekać do niedzieli. Mam nadzieję, że pogoda będzie słoneczna, a także moje kolana zechcą ze mną współpracować 🙂

 

Komentarze

Co o tym myślisz?