9 edycja biegu „Policz się z cukrzycą”

W najbliższą niedzielę, tj. 11 stycznia odbędzie się 9 edycja biegu „Policz się z cukrzycą”, zorganizowanego w ramach 23 finału WOŚP.

Aby wziąć udział w biegu należało zapisać się drogą elektroniczną, a następnie opłacić „cegiełkę” (czyt. wpisowe) w minimalnej kwocie 20 zł.

Rok temu, 5 kilometrową trasę przebyłam z 4-letnią wówczas Wiką, tym razem będziemy całą czwórką. Bez pomiaru czasu, bez limitu czasu, za to nadal aktywnie, a na dodatek w szczytnym celu. Jakim? Propagowanie zdrowego i aktywnego stylu życia, popularyzacja wiedzy na temat cukrzycy, propagowanie akcji „Policz się z cukrzycą” – programu autorskiego Fundacji WOŚP, a także Programu Leczenia Osobistymi Pompami Insulinowymi Kobiet Ciężarnych z Cukrzycą, a przede wszystkim zbiórka pieniędzy na zakup pomp insulinowych dla kobiet w ciąży.

Odbiór pakietów odbył się dużo sprawniej niż w zeszłym roku.Tym razem bez konieczności znalezienia siebie na wydrukowanej i rozwieszonej na ścianach liście. Po okazaniu dokumentu tożsamości i podpisaniu oświadczenia, miła Pani z obsługi odhaczała w zeszycie nasze stawiennictwo i wydawała pakiet. Sprawnie i szybko.

W pakiecie pomarańczowa pamiątkowa koszulka, niebieska chusta na szyję typu Buff, próbka żelu energetycznego firmy Ale, ulotka informacyjna wraz z kuponem rabatowym na produkty Ale, a także numer startowy i agrafki.

Do zobaczenia 🙂

Komentarze

Co o tym myślisz?